KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Tusch 5128192
nr 512 8192
Björn Hallström
(1916-1982), Sverige
Tusch, Björn Hallström, "Den vetgirige", 28x39 [skada; spricka; repa; nagg eller slitage]
Utrop:
200 kr
Såld:
250 kr
måndag 3 mars 2008
kl 16:05:10
3/3 15:43:05
200 kr
3/3 15:54:06
Björn Hallström
Läs mer om Björn Hallström